Notariusz – Wrocław Osobowice – akty notarialne i nie tylko

Sporządzamy profesjonalne akty notarialne i poświadczenia. Działamy na terenie całego Wrocławia. Gwarantujemy uczciwość i rzetelność wykonywanych czynności. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na dyskrecję i poufność danych. Zachęcamy do skorzystania z oferty notariusza z Wrocławia – Osobowic. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i dobrem Klientów. Najwyższą wartością jest dla nas etyka zawodowa.

Nasze atuty

Specyfika naszej działalności polega na sporządzaniu aktów notarialnych oraz wszelkiego rodzaju poświadczeń notarialnych. Czynność ta wymaga od nas szczególnej dyskrecji i uwagi. Jakikolwiek błąd mógłby mieć nieprzyjemne skutki dla Klienta. Dlatego też do współpracy podchodzimy zawsze skrupulatnie i ze szczególną starannością. Dbamy przede wszystkim o Państwa dobre interesy. Zachowujemy respekt wobec powierzonych nam informacji i nigdy, pod żadnym pozorem ich nie ujawniamy – z wyjątkiem sytuacji, gdy ich wykorzystanie jest zgodne z Państwa wolą i interesem. Dochowujemy tajemnicy zawodowej, okazując w ten sposób szacunek do prywatności Klientów.

Nasza kancelaria notarialna we Wrocławiu – Psim Polu jest zlokalizowana przy ulicy Kleczkowskiej 43. Jesteśmy do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00. zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Omówimy szczegóły współpracy i wybierzemy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie.