Notariusz – Wrocław – Psie Pole – uczciwość i rzetelność

Swoim klientom zapewniamy przede wszystkim rzetelne i profesjonalne usługi dotyczące sporządzania różnego rodzaju aktów notarialnych i poświadczeń. Zadania, których się podejmujemy, wymagają od nas dobrej organizacji i odpowiedzialności. Są to dwie cechy, którymi można zdefiniować działalność notariusza z Wrocławia – Psiego Pola.

Posiadamy wiedzę prawniczą, dzięki której podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Kierujemy się etyką zawodową i dyskrecją, a do każdej osoby podchodzimy z taktem i wyrozumiałością. Kancelaria notarialna z Wrocławia – Psiego Pola oferuje usługi na najwyższym poziomie. Podejmujemy się szeregu czynności notarialnych, dzięki czemu każdy klient może skorzystać z naszej oferty. Umożliwiamy m.in. przeprowadzenie podziału majątku, przygotowanie formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości, czy wszelkich usług notarialnych związanych ze spadkiem.

Co wyróżnia naszą kancelarię z Wrocławia – Psiego Pola?

Przez lata obecności naszej kancelarii z Wrocławia – Psiego Pola na rynku udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności zawodowe. Dziś cenimy je w pracy z klientem i zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jego dobro. Jesteśmy wdzięczni za dotychczasowe zaufanie, które pozwala nam na dalsze rozwijanie naszej oferty. Już teraz możesz skorzystać z możliwości sporządzenia:

 • załącznika do umowy najmu okazjonalnego,

 • intercyzy,

 • poświadczeń notarialnych,

 • aktów notarialnych.

Podejmując współpracę, informujemy każdego klienta o dostępnych możliwościach rozwiązania sprawy. Wybieramy wyłącznie takie, które dobrze wpłyną na jego interesy. Dochowujemy tajemnicy zawodowej, dbając o poufność wrażliwych danych. Słyniemy jako rzetelny i doświadczony notariusz z wrocławskiego Psiego Pola. Wyróżnia nas:

 • dbanie o prawidłowe przeprowadzenie czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami,

 • pełne bezpieczeństwo i uczciwość notariusza,

 • troska o unikanie nieprzyjemnych konsekwencji wynikających z nieznajomości prawa,

 • wykonywanie zadań z zachowaniem etyki zawodowej, rzetelność oraz wieloletnie doświadczenie,

 • indywidualne podejście do klienta i kierowanie się jego dobrem,

 • doradztwo w zakresie przeprowadzanych czynności,

 • współpraca z klientami prywatnymi oraz firmami.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego notariusza z Wrocławia – Psiego Pola, swoim zasięgiem obejmujemy także tę dzielnicę miasta. Oferujemy swoje wsparcie i służymy bogatą wiedzą prawniczą. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu oraz adresem mailowym. Zapraszamy także do naszej kancelarii przy ulicy Kleczkowskiej 43. Doradzimy i poprowadzimy Państwa sprawę od początku do końca. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i uczciwość.